Ribeirão Preto · Brazylia

Biegi Marathon w pobliżu Ribeirão Preto

1 biegów w 2026 następny za 17 dni
Bieganie
Kalendarz biegów

Nadchodzące biegi Marathon w pobliżu Ribeirão Preto

LIP 1
19LIP
Bieg · road · Marathon
Corrida de Rua - Ribeirão Preto
Ribeirão Preto
Ribeirão Preto · 80 km
1 biegów na mapie Zobacz na mapie →
O biegach Marathon w Ribeirão Preto

Ribeirão Preto – moje notatki treningowe

Ribeirão Preto organizuje 1 biegów Marathon w 2026 w promieniu 80 km od centrum miasta — nadchodzące daty, cykliczne serie i inne biegi w okolicy, wszystko w jednym miejscu.

U nas w Ribeirão Preto biega się jak po takiej miejskiej siatce treningowej, a parki ogarniają codzienną robotę. Luís Carlos Raya Park jest super na krótkie kółka w Z2, Maurílio Biagi Ecological Park fajnie się łączy z dłuższymi base miles, a miejski las Fábio Barreto to taka zielona odskocznia. Quebrar Barreira to prawdziwy test dla maratońskich nóg, bo trasa ma 36.77 km i 399 m przewyższenia. Longão Quarteto to 24.16 km, jak ekipa chce zrobić czyste długie wybieganie. Corrida de Rua - Ribeirão Preto, Santander Night Run - Ribeirão Preto, Circuito das Estações 2026 - Inverno - Ribeirão Preto, Blue Run - Ribeirão Preto 2026 i 21K OFICIAL DE RIBEIRÃO PRETO MULTI – to wszystko mamy w lokalnym kalendarzu.

Ribeirão Preto ma więcej kolarskiego rodowodu, niż ci z zewnątrz by się spodziewali. Associação Terra de Ciclismo dba o mocną bazę, a nasza miejska drużyna była aktualnym wicemistrzem Brazilian Road Ranking z mistrzami kraju w składzie. U nas 46ª Rutas de América to prawdziwy punkt odniesienia na szosie, a nie tam jakaś przejażdżka. Podjazdy biorą się z wysokości miasta, bo Ribeirão Preto leży na 531 m, a okolica to teren między 504 a 852 m. To, że Rodrigo Melo był w top 3 w klasyfikacji górskiej, mówi samo za siebie. XCO 3 HORAS to taka kotwica dla ekipy od brudu, kiedy liczą się nogi na singletrack.

Suche zimy to najlepsze miesiące na oba sporty, bo wtedy jest stabilniejsze Z2, ostrzejsze interwały i mniej kombinowania z pogodą przed długim wybieganiem czy jazdą. Lato przynosi deszczowe dni i średnią temperaturę 23.9°C, więc u nas startuje się wcześnie i sesje są proste, jak niebo wygląda na załadowane. Zimą średnia to 18.6°C, a suche powietrze zmienia rytm dla biegaczy w Luís Carlos Raya Park i dla kolarzy nabijających base miles. Centrum miasta jest spoko przez cały rok, ale zima zazwyczaj jest lepsza na długie bloki, przygotowania do crit i formę na gran fondo.