Fotó: Arild Vågen · CC BY-SA 4.0
Brighton and Hove · Egyesült Királyság

Kerékpáros és futó események Brighton and Hove területén, 2026

795események ebben az évben

795 verseny 80 km-en belül Brighton and Hove környékén

Road, trail, gravel, MTB — bármi legyen is, nálunk megtalálod. Találj valamit, amiről érdemes mesélni a barátaidnak.

Több mint 85 000 eseménnyel 2026-ban, a világ legnagyobb állóképességi esemény adatbázisával rendelkezünk — a leggyorsabb módja annak, hogy versenyt találj a közeledben.

678Futás
50Kerékpározás
67Egyéb
Legjobb események

Néhány verseny, amit érdemes ismerni Brighton and Hove területén

Mindannyiunknak szüksége van egy célra — miért ne gondolkodnál nagyban? Válassz egyet, és kezdj el edzeni rá. Már idén megtörtént? Keress gyakorló versenyeket, hogy felkészülj a jövő évi kiadásra.
Run·Road
Brighton and Hove

BrighTEN

BrighTEN is a running event on Brighton seafront, offering 10 miles or 10K distances. It begins at 9:00am near Hove, with the start area at BN3 2FR, on a flat course alongside the sea. UK Running Events is the organiser, providing chip timing, marshals, first aid, and drinks along the route. The course runs along the Brighton and Hove promenade, passing Brighton Pier, the West Pier remnants, the i360 tower, and Hove Promenade. Its flat profile suits beginners, and the 10-mile distance offers a longer challenge for experienced runners compared to a standard 10K. Participants receive a medal, a drink, goodies, and a personalised certificate, with past results available for comparison.

Road
Tri·Road
Brighton and Hove

Brighton & Hove Triathlon and Multisport Festival

Eseményindexünkben Brighton & Hove Triathlon and Multisport Festival néven szerepel.

Road
Run·Multi-terrain
Brighton and Hove

Race For Life Brighton

Race For Life Brighton a jótékonysági futóverseny, amit a sussexi Brightonban, a Stanmer Parkban rendeztek, hogy pénzt gyűjtsenek a rákkutatás számára. A fő táv 5K, de van 10K és 3K is, így mindenki választani tud: vagy egy rövidebb parkrun-t fut, vagy egy igazi kihívást vállal a terepversenyen. A rajt és cél egyaránt füvesen van. Az út mezőn és erdőn halad, városi utcát nem érint. Nem sík a pálya, sok terep és meredek emelkedő vár a futókat. Az szervező Annabel Griffiths, és a rajt a Stanmer Parkban, a BN1 9SE irányítószám alatt van.

Multi-terrain
Kerékpározásról és futásról Brighton and Hove területén

Alapkilométerek Brightonban, a tenger mellett

Futás: A helyiek a promenádon futnak, ha sík Z2-re, tiszta intervallokra van szükségük, meg persze gyorsan felmérnék a szelet. A Hove Promenade parkrun arra kéri a futókat, hogy a promenád déli felén maradjanak, a tengerhez legközelebb eső részen, és a sima aszfalton könnyű is tartani a tempót. A Brighton Running Girls a SPRO Coffee-nál találkozik, és 6-6:30 perc/km körüli tempót tartanak. Az Arena 80 Athletics Club már a keményebb edzéseket nyomja, országúti, terepfutó és edzői felügyelettel zajló foglalkozásokkal, heti négy estén. A Brighton Half Marathon, Brighton Marathon & 10K, RunThrough Brighton TEN & 10k és a BrighTEN versenyek adják a város fő futóeseményeit.

Kerékpározás: A helyiek a tengerparton tekernek könnyű base miles-ért, aztán északnak veszik az irányt, ha már kell a domb a lábaknak. A tengerparti kerékpárút körülbelül 12km hosszan húzódik a Hove Lagoon-tól a Brighton Marina-ig, szóval tökéletes sík tekerésekhez, regeneráló edzésekhez és szép oda-vissza körökhöz. A Brighton & Hove Cycling UK vasárnapi csoportos túrákat szervez, kényelmes túratempóban, nem versenyre. A Whitehawk Bike Workshop csütörtökönként nyitott műhelyt tart Whitehawk-ban, a South Downs Bike Tours meg ismeri a Downs-t, mint a tenyerét. A Downs Link, South Downs Way és King Alfreds Way ideális gravel, MTB és gran fondo lábaknak. Ditchling Beacon a jól ismert emelkedő, Duke's Mound meg a Marina felőli helyi púp.

Szezon: Tavasszal és nyáron Brighton a legjobb edzéshónapjait éli, hosszabb nappalokkal, stabilabb klubestekkel és elegendő meleggel a rendes volumenhez. Nyáron ellepik a tengerpartot a kirándulók, ezért a helyiek gyakran korán indulnak, keletre tekernek a National Cycle Network route 2-n, vagy lefutják a promenádot, mielőtt beindul a forgalom. A South Downs-on még egy reggelen belül is előfordulhat, hogy kell kesztyű, esőkabát és 50-es faktorszámú naptej. Télen megváltozik a hét rendje, mert rövidülnek a nappalok. A Brighton & Hove Cycling UK egész évben teker, általában vasárnaponként, ha az időjárás engedi. A futók a promenádot, a Hove Lawns-t és a The Level-t tartják rotációban a becsületes téli kilométerekhez.

Közelgő

Hamarosan Brighton and Hove területén

Minden verseny 80 km-en belül, dátum szerint rendezve. Kattints bármelyik eseményre az útvonalért, a regisztrációs linkért és a korábbi eredményekért.
Népszerű máshol · következő 30 nap

Amire futók és kerékpárosok neveznek

Ha utazol — vagy csak kíváncsi vagy — itt van, hol zajlik az élet a TrainerDay két legaktívabb piacán.